bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Чернівцях відбудеться онлайн-зустріч на тему: «Досвід громади у співпраці із волонтерами»

20 березня о 17:00 на базі Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Чернівцях відбудеться онлайн-зустріч на тему: «Досвід громади у співпраці із волонтерами».

Під час події Ви дізнаєтесь історії успішної реалізації ініціатив та зможете поділитися власними кейсами, ознайомитесь із особливостями роботи із волонтерами та рекомендаціями по формуванню групи прибічників і т. д.

До участі запрошуються всі охочі! Щоб приєднатися, попередньо обов’язково заповніть анкету за посиланням: https://cutt.ly/64ayKih

Опісля організатори зв’яжуться з Вами й повідомлять деталі зустрічі.

У разі виникнення запитань звертайтесь: 0669053598, 0979914902 – Інна Пашанюк, регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Чернівцях.

Довідка. Захід відбувається в рамках проєкту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у розв’язанні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Контакти

  • Інна Пашанюк - регіональна координаторка ВІ “Активна Громада” у Чернівцях
  •  +38(066)9053598
  •  +38(097)9914902
  •  [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.