bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація моніторингу закладів Тернополя щодо дотримання Закону про заборону куріння

Дата: 17 березня (п’ятниця) о 10:00

Місце проведення: прес-центр телеканалу “Тернопіль-1”(вул. Олени Кульчицької 2-А)

Прес-конференція буде присвячена результатам громадського моніторингу щодо дотримання бездимного законодавства в умовах воєнного часу, проведеного всеукраїнською кампанією “Молодь вільна від куріння” у партнерстві з центром громадянського представництва “Життя”. Учасники заходу розкажуть як державним органам і громадянам захистити своє право на працю та дозвілля без ризику для здоров’я від тютюнового диму чи нікотинових викидів.

Моніторинг відбувся у 5 містах України (Києві, Львові, Тернополі, Дніпрі, Одесі) протягом вересня-грудня 2022 р. і охопив 320 закладів ресторанного господарства.

Під час прес-конференції буде презентована інфографіка з результатами по Україні та окремо по Тернополю.

До участі запрошені представники ДУ “Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ”, головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській обл., департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОВА, відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, громадські активісти.

­ Контактна особа: Олег Слабоспицький (0966462257)

 

 

Контакти

  • ­ Контактна особа: Олег Слабоспицький (0966462257)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.