bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Еко-індустріальні парки в регіоні Східного партнерства ЄС
10.03.2023

16 березня 2023 року з 10:00 - 13:00 (за київським часом) відбудеться подія присвячена Еко-індустріальним паркам в регіоні Східного партнерства ЄС: попереднє обґрунтування, результати та подальші рекомендації.

Реєстрація: https://bit.ly/3SRxGQt

Додаткова інформація: https://www.eu4environment.org/events/eco-industrial-parks-eip-in-the-eastern-partnership-region-results-of-pre-feasibility-assessments-and-future-recommendations/

Забезпечується український переклад

 

Індустріальні парки - це об’єднання виробничих та обслуговуючих підприємств, які розташовані поряд і працюють на одній території.

Щоб стати членом Еко-індустріального парку, підприємства-учасники повинні прагнути покращити свої екологічні, економічні та соціальні показники шляхом спільного вирішення питань охорони довкілля та використання природних ресурсів. Працюючи разом, учасники об’єднання можуть досягти колективних переваг, що можуть бути значно вищими, ніж сукупність індивідуальних переваг, які кожне підприємство могло б отримати, оптимізувавши свою діяльність окремо.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.