bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація буклетів «Ні - значить НІ!»
28.02.2023

Дата та час: 9 березня об 11:00 за Києвом (10:00 за Варшавою)

Місце: онлайн в zoom (за попередньою реєстрацією)

Фундація “Автономія” презентує буклети з рекомендаціями із самозахисту для жінок з інвалідністю та без інвалідності “Ні - значить НІ!”.

Під час заходу буде можливість ознайомитись зі змістом та дізнатись про актуальність ініціативи.

В буклеті кожна жінка* та дівчина* може знайти інформацію:

  • - про те як подбати про свою безпеку вдома, на роботі, в навчальному закладі, на вулиці;

  • - про те які стратегії можна використати для самозахисту.

Буклети є у двох версіях звичайна та легка для прочитання.

Охочі зможуть отримати електронну версію або зробити попереднє замовлення на друковану.

УВАГА! Обов’язкова реєстрація на захід: https://forms.gle/sjyDfDoZzLqEtduJ8 

Фундація “Автономія” (Краків, Польща) вже 15 років реалізовує проєкти спрямовані на підсилання жінок та дівчат. З початком повномасштабного вторгнення в Україну організація прийняла рішення не стояти осторонь, а підтримати в тому напрямку де є найбільше експертизи - питання самозахисту та асертивності жінок* та дівчат*. 

Під час заходу буде знайомство з одним із методів феміністичної самооборони Wen-Do. Це мінімум 12-ти годинні тренінги під час яких жінки навчаються, як з допомогою свого тіла та голосу захищати себе фізично, а також знайомляться з поняттям асертивності (відстоюванням своїх кордонів).

З вересня 2022 року 17 українських жінок навчались на тренерок з Wen-Do і вже в березні вони проведуть свої дипломні тренінги, після яких зможуть розпочати самостійну практику в Україні та українських спільнотах за межами країни. Під час заходу можна буде дізнатись хто вони, в яких містах проживають і як потрапити на навчання.

___

Захід відбувається завдяки проєкту Ukraine Crisis Response in Poland and Ukraine, котрий реалізується фондом “Автономія” (Краків, Польща), за фінансової підтримки CARE

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.