bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Цикл зустрічей по психологічній взаємопідтримці

Слідкувати за психічним здоров’ям, особливо, під час війни є вкрай важливим. Багато хто з українців зараз переживає постійні стрес, тривогу, безсилля та неспокій. Ми стаємо занадто вразливими, що буквально будь-яка дрібниця може розлютити та збити з ніг. Важливо знати, як саме себе опановувати та в критичних умовах та витримати напругу.

Саме тому ВІ “Активна Громада” організовує і проводить групу підтримки для громадян України, з метою покращення психологічного стану людей.

Зокрема, під час зустрічей в учасників буде можливість дізнатися більше про накопичені емоції, загальні стани та рівень ресурсів та як працювати з різними станами й екологічно для себе й для оточуючих проживати їх.

Тренерка: Людмила Черненко, очільниця Всеукраїнської ініціативи Ecofriendly, психологиня, бізнес-тренерка.

Дата: 7, 14, 21, 28 лютого

Час: 16:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Зареєструватися можна за посиланням

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Якщо ж ви відчуваєте, що вам необхідна психологічна допомога і ви хочете розв’язати інші свої питання, які вас турбують, зверніться до команди психологів від «Активної Громади». Наші експертки емпатійні, володіють високою експертизою як у сфері окремих методик як коучинг, НЛП, так є сертифіковані психологи.

Людмила Черненко, зокрема, також входить в нашу команду експертів.

Наш сайт: https://bit.ly/3WPMvDB 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.