bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Додаткова зустріч з розробниками закону «Про медіа»: продовження розбору ключових положень
24.01.2023

ГО “Платформа прав людини” разом з вами продовжує розбирати нюанси нового регулювання медіа та вивчати принципи й концепцію цього реформаторського документу. Тож з радістю анонсуємо нашу другу онлайн-зустріч із розробниками Закону України «Про медіа», яка відбудеться вже наступної середи, 01 лютого. 

Коли: з 10.00 до 12.00

Де: на платформі Zoom

Форматваш улюблений – «питання-відповіді» 

Нагадаємо, 29 грудня 2022 року Президент України підписав закон «Про медіа», схвалення якого утверджує глибоку медійну реформу та є однією з передумов для вступу України до ЄС. Документ, над яким юристи й експерти медійної галузі працювали більше трьох років, містить понад 300 сторінок тексту. Тож очевидно, що українські журналісти та редакції тепер мають не менше запитань до його авторів.

Саме тому ми підготували для вас унікальну нагоду поспілкуватися з розробниками закону «Про медіа» та поставити їм свої питання.

Спікери:

  • - Олександр Бурмагін,  член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, член робочої групи з розробки закону;
  • - Катерина Мяснікова, виконавча директорка Національної асоціації медіа, членкиня робочої групи з розробки закону;
  • - Тетяна Авдєєва, юристка Лабораторії цифрової безпеки, членкиня Незалежної медійної ради, членкиня робочої групи з розробки закону.

Модератока заходу:

  • - Олександра Степанова, виконавча директорка Платформи прав людини.

 Участь у дискусії – за умови попередньої реєстрації. 

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Реєстрація триває до 12.00 вівторка, 31 січня. 

Чекаємо на ваші запитання!

 

Контакти

  • ГО “Платформа прав людини”
  • Олександра Степанова
  • [email protected] +38 (044) 337-337-9

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.