bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва – січень 2023 року
11.01.2023

Запускаємо Програму з відновлювальних практик для волонтерів міста у межах грантового проєкту, який ми впроваджуємо за сприяння Програми розвитку ООН та за фінансування Уряду Данії.

Якщо ви громадський активіст/-ка або представник/-ця благодійного фонду чи гуманітарного штабу у Миколаєві, ви можете відвідати тренінги з домедичної допомоги, колективні терапевтичні сесії з гончарства, арттерапевтичні практики, сесії групової роботи з психологом та індивідуальні сесії із психологом.
 
Всі сесії та заняття БЕЗКОШТОВНІ.
 
КОЛИ? З 11 по 25 січня 2023 року в зручний для вас час
ДЕ? Про місце проведення заходу ми повідомимо додатково
Як взяти участь? Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за цим посиланням.

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва

Волонтери в Миколаєві працюють без перерви від початку повномасштабного вторгнення. Допомагають іншим в умовах надзвичайної напруги та стресу, і це наближає нас до перемоги. Проте через часто нещадне ставлення до себе волонтери ризикують емоційно вигоріти.

 
Метою програми є надання комплексної, психологічної, практичної, методологічної підтримки громадським активістам та волонтерам, які надають допомогу тим, хто її потребує. Ви матимете можливість отримати практичні комунікаційні, фізіотерапевтичні інструменти психосоціальної підтримки та самопідтримки, а також особисто відновити внутрішній ресурс.
 
Ви можете брати участь у заходах необмежену кількість разів (тобто відвідати хоч всі 5 занять з гончарства, всі 3 арттерапевтичні практики та долучитись до групової психологічної підтримки).
 
Для участі у програмі необхідно заповнити анкету, за результатами якої буде сформована група учасників на період 1–31 січня 2023 року. Про місця проведення заходів ми повідомимо додатково.

Долучайтеся! Разом дамо відсіч емоційному вигоранню!

Посилання на подію Facebook.

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва

Проєкт «Зберігаймо спокій та готуймось до зими» впроваджується ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив» за сприяння Програми розвитку ООН та фінансування Уряду Данії, наданого в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.