bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на створення хабів для жінок-підприємиць в громадах України

Центр “Розвиток КСВ” запрошує громади України стати партнерами і долучитися до започаткування мережі локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub).Партнер ініціативи - Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва - Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women.   

З початку повномасштабного вторгнення роль українських жінок змінилась. Адже саме вони зараз потужно впливають на стабільність української економіки. При цьому кількість обов’язків у жінок збільшилася - забезпечувати сім’ю, піклуватися про дітей, розвиватися тощо. 95% бізнесу жінок-підприємців постраждали від війни, 55% продовжують свою діяльність, незважаючи на погіршення бізнес-ситуації. Попри гендерні бар’єри та стереотипи, з якими стикаються жінки, виклики війни, недостатні можливості у доступі до якісних знань з підприємництва, жінки продовжують творити зміни. Під час війни 85 тисяч жінок зареєструвалися як фізичні особи-підприємці, а з 21 876 зареєстрованих нових компаній, у 28% засновницями є жінки. Саме тому наразі жінки особливо потребують підтримки та допомоги.

За результатами open call буде обрано три громади України, в яких уже навесні 2023 будуть створені перші хаби для жінок, які зацікавлені у створенні або розвитку власної справи. Ми прагнемо об’єднати українських жінок-підприємиць по Україні та всьому світу, і зробити мережу відповідального жіночого бізнесу, що впливає на своє місто. 

Що таке офлайн UWE Hub?

Простір розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів власного розвитку для жінок, зацікавлених у розвитку власної справи!  А ще - це дружній до діток простір з інтерактивною залою. Поки матусі навчаються творити  зміни - їх дітки поруч вивчають фінансову грамотність під наглядом. 

Мета майбутніх UWE Hubs – розширити економічні можливості жінок в Україні через створення мережі дружніх до дітей хабів, де жінки зможуть навчитися основам підприємництва, інструментам розвитку своєї власної справи, прокачати своє підприємницьке мислення та об’єднатися у жіночу бізнес-спільноту та знайти партнерів (інвесторів, банки, інші компанії). Окрім того, ми впевнені, що бізнеси, створені жінками, гратимуть надважливу роль у розбудові міст та громад України! 

Хто може* подаватись на участь в Open Call? 

 • - органи місцевого самоврядування  

 • - громадські організації та благодійні фонди 

 • - молодіжні центри, хаби, коворкінги 

 • - агенції регіонального розвитку  

 • - асоціації підприємців/миць 

 • - окремі активісти/ки

* Якщо ви бажаєте зареєструвати ваше місто, але не входите в перелік вище, ви можете уточнити цю можливість, написавши запит на e-mail [email protected] 

Для участі в конкурсі, необхідно заповнити форму реєстрації до 5 лютого включно за посиланням: https://forms.gle/RDjAbo6yLoLEqvMr6 

Критерії вибору міст, де будуть започатковані хаби

 1. Обґрунтування мотивації, чому місто потребує створення хабу жіночого підприємництва. 

 2. Надання приміщення для хабу з описом розміру території та вмістимості

 3. Опис залученості партнера, який подається

 4. Залучення місцевих партнерів для відкриття UWE Hub

 5. Наявність або можливість залучення додаткового фінансування на реалізацію та підтримку активностей хабу

 6. Бюджет на підтримку хабу через рік.

На основі заповненої онлайн-заявки, Організатори за критеріями оберуть 5 релевантних кандидатів, з якими будуть проведені онлайн-інтерв’ю для уточнення деталей і фінального вибору трьох громад, де будуть започатковані перші офлайн UWE Hubs в Україні.

 

Де можуть бути створені хаби у вашому місті? 

 1. На базі існуючих локацій міста, які готові виділити простір для UWE Hub (місцеві хаби, коворкінги, молодіжні центри, міські центри тощо) 

 2. На окремій виділеній громадою території, придатній до започаткування хабу. 

Долучайтесь до нашої мережі підтримки жінок-підприємиць! Реєстрація триває до 5 лютого включно за посиланнямhttps://forms.gle/RDjAbo6yLoLEqvMr6 

У разі додаткових питань, звертайтесь: [email protected] (Олександра, координаторка UWE Hub)

__________

UWE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємиць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Програма UWE Hub започаткована у серпні 2022 році Центром “Розвиток КСВ” в рамках Програми «Мріємо та діємо». Створення та розбудова мережі офлайн-хабів для жінок-підприємиць в Україні реалізується за фінансової підтримки Global Giving.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» - експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.