11 грудня відбудеться благодійний захід — відкриття Центру «Відродження традицій».
ЗАПРОШУЄМО на 12:00 в ткацьку майстерню Валентини Ткач за адресою: м. Богуслав, вул. Шевченка 81 (орієнтир: скульптура «Дівчина з фруктами»).
Вхід безкоштовний. Захід благодійний. Донати вітаються. Всі кошти, зібрані під час відкриття Центру, будуть спрямовані на благодійність.
Центр «Відродження Традицій» — це творчий простір, мета якого відновлення і популяризація народних ремесел Богуславщини.
Для кого створений Центр:
- для дітей та дорослих, мешканців Богуславщини і гостей нашого краю, які полюбляють творити і готові навчатися новому і прекрасному
- для майстрів та митців Богуславщини, що готові ділитись секретами власної майстерності на майстер-класах, а також — обмінюватися досвідом та ідеями з іншими майстрами.
ПРОГРАМА:
12:00 — вітання гостей від Валентини Ткач, майстрині-килимарниці та презентація майстрів – учасників різдвяної виставки-ярмарку
12:30 — Казка «Дівчинка і ліхтарик». Ляльковий театр від майстрині й педагога Людмили Єрмакової
12:30, 14:00 — ознайомча екскурсія по справжній ткацькій майстерні, яку проведе Валентина Ткач
12:00–16:00 — майстер-класи (розпис пряників, витинанка-вітраж, новорічний декор, ялинкові прикраси, бісероплетіння, браслети із стрічок, виріб із гірського кришталю, інтерактивна гра-поробка «Різдвяні smartики», гончарство, ткацтво)
12:00–16:00 — різдвяний ярмарок від майстрів; дегустація сирів від «Доообра ферма»; чай/кава та смаколики від Богуславського Волонтерського штабу.
Запис на відкриття центру для гостей обов’язковий (кількість місць обмежена).
Записатись на зручний для вас час — 12:00, 13:00, 14:00 чи 15:00 – можна, подзвонивши за номером
050-227-16-36 або через будь-який застосунок (месенджер Facebook, Telegram, Viber). А також, відправивши приватне повідомлення на сторінку Центру «Відродження традицій» (https://www.facebook.com/vidrodzenniatradytsii).
Творчість — це чудова арт-терапія, можливість пізнати себе, зануритись у світ креативу й натхнення, або просто перезавантажитись. Сьогодні така творча терапія просто необхідна кожному. Окрім того, пізнання традицій, культури свого краю — це наша культурна боротьба за ідентичність.
МАЙСТРИ УЧАСНИКИ різдвяної виставки-ярмарку:
- Валентина Ткач — майстриня килимарства, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
- Марія Вовкула — майстриня килимарства. Авторські килими.
- Олена Попова — Заслужена майстриня народної творчості, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Авторський тканий одяг — Творча майстерня «Виткані мрії».
- Валентина Мащенко — богуславська майстриня, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Авторський тканий одяг.
- Сергій Тодорчук — гончар, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Майстер-клас з гончарства.
- Ірина Накоренко з донькою Діаною — майстриня, педагог і студентка Богуславського гуманітарного фахового коледжу. Різдвяний Майстер-клас з розпису пряників.
- Людмила Єрмакова — майстриня і педагог. Лялькова вистава «Дівчинка і ліхтарик», майстер-клас — вітраж на вікно «Різдвяний янгол».
- Дарія Ляшенко — майстриня валяння з вовни. Майстер-клас «Різдвяний Янгол».
- Тетяна і Владислава Янкевич, майстри студії RedHat — художниці, сувеніри, вироби ручної роботи, ляльки-мотанки, новорічний декор. Майстер-клас з розпису дерев’яної ялинкової іграшки, «Новорічний віночок» і «Підсвічник».
- Наталія Ничипоренко — вироби з шкіри та екошкіри.
- Наталія Шевченко — художниця, виставка-продаж картин і виробів з лаванди.
- Людмила Шевченко — вироби і майстер-клас з гірського кришталя.
- Тетяна Шапран — вироби з бісеру і майстер-клас з бісерорлетіння.
- Світлана Кисиленко — вироби ручної роботи, в’язані ляльки, бісер.
- Даша Приймак — виставка-продаж вишитих бісером екосумок.
- Світлана Філіпова — іграшки з тканини, сувеніри ручної роботи. Майстер-клас — ялинкова іграшка «Гарбузик».
- Студія Smart Step — Майстер-клас «Різдвяні smartики». Інтерактивна гра-поробка для діток 2-7 років.
- Тетяна Тарасенко — художниця, педагог, петриківський і дибинецький розпис, сувеніри ручної роботи.
- Валентина Панасенко — оригінальні ляльки ручної роботи, вишивка, в’язані гачком вироби, сувеніри.
- Маша Семенко — наймолодша майстриня. В свої 12 років Маша виготовляє власноруч сувеніри, кошти від їх продажу спрямовує на ЗСУ. Майстер-клас — браслети зі стрічок та браслети з бісеру.
«Проект «Відродження традицій реалізовується за підтримки Європейського фонду за демократію (EED) в межах ініціативи «Тиха Гавань» та проекту «Від ідей — до дій». Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED і є відповідальністю виключно ГО «Буслав Січ».
Коментарі