bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Провідні дослідники ідей Сковороди обговорять їх у прямому ефірі на День народження філософа

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з Дня народження Григорія Сковороди — українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета та педагога. 

Ведучи діалоги про Григорія Сковороду, так чи інакше ставиш багато запитань. Сродна праця, нерівна рівність, щастя, — у чому значущість цих понять для нас? Як вчення Сковороди впливають на українську ідентичність? Яким чином філософ осмислював би виклики сьогодення?

Відповіді на ці та інші питання у прямому ефірі шукатимуть провідні дослідники життя та творчості Григорія Сковороди. Публікуємо програму стріму: 

  • Постать Григорія Сковороди в українській культурі — Олександр Савчук, видавець за модерації Марини Єщенко, доцентки кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської академії неперервної освіти. 

  • Григорій Сковорода як мислитель — Тарас Лютий, філософ і письменник за модерації Орисі Демської, української мовознавиці, доктора філологічних наук.

  • Сковородинські ідеї та наша сучасність — Олександр Філоненко, філософ, православний теолог, публічний інтелектуал за модерації Андрія Кулакова, програмного координатора напряму Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ.

  • Філософія Григорія Сковороди в контексті української ідентичності — Володимир Прокопенко, доктор філософських наук, професор філософського факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна за модерації Дениса Полтавця, директора програмного розвитку Аспен Інституту Київ. 

Реєструйтеся за посиланням, щоб долучитися до прямого ефіру: https://bit.ly/3XoIMOG

Аспен Інститут Київ проведе захід за ініціативи та у партнерстві з Полтавською обласною військовою адміністрацією.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.