bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Документальний театр «Шлях цінностей» (Дніпро)

Інститут «Республіка» та Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» запрошують мешканців і гостей міста Дніпро на документальну виставу та поділитися власною думкою. Вхід вільний.
 
КОЛИ: 28 листопада
О КОТРІЙ: 16:00
ДЕ: м. Дніпро, вул. Барикадна, 2, 3й поверх, Штаб ГО “Дуїт” (вхід у під’їзд поруч з магазином Yabloki з боку пр. Яворницького)
ВАРТІСТЬ: безкоштовно
 
Документальний театр – це історії реальних людей тут і тепер.
 
Документальний театр допомагає подивитися на соціальну проблему з різних сторін, а також розширити свій світогляд та бачення. Сьогодні в умовах повномасштабного вторгнення росії документальний театр, як ніколи актуальний, адже він виводить на сцену питання, які турбують суспільство.
 
Це – можливість доторкнутись до чужого життя та побачити його так, як є, без перебільшень і прикрас.
Різні історії людей, які точно не залишать байдужими. Ми зібрали історії молодих людей з Дніпра. Вони розкажуть про те, як змінилося їхнє життя з 24 лютого 2022 року та як вони допомагають наближати Перемогу.
 
Запрошуємо почути історії та поділитися вашими думками після.
 
Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/ZvPL8Lk9VGDosg1PA.
 
Контактна інформація: Дмитро, координатор ВІ «Активна Громада» у Дніпрі, e-mail: [email protected], Тел. 050-802-22-89.
 
Подивитися як дістатися до місця проведення можна за посиланням https://www.instagram.com/stories/highlights/17954133764155600.
 
Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у розв’язанні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.