bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма USAID DOBRE оголосить про продовження роботи в Україні
03.11.2022

15 листопада 2022 року об 11:00 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру (м. Київ, Хрещатик, 2, Український дім) відбудеться брифінг на тему продовження роботи Програми USAID DOBRE в Україні.

Участь у брифінгу візьмуть: представники Міністерства розвитку громад та територій України, представники обласних військових адміністрацій областей - партнерів Програми, Агентство США з міжнародного розвитку, Всеукраїнська Асоціація ОТГ, журналісти.

Програма міжнародної технічної допомоги USAID DOBRE продовжуватиме надавати всебічну допомогу на підтримку місцевого самоврядування для поглиблення демократії, поліпшення умов для розвитку громад та сприяння стабільності в Україні. DOBRE сприятиме підвищенню ефективності місцевого самоврядування та підтримуватиме пріоритети громадян шляхом розвитку спроможності територіальних громад, сприяння місцевому економічному розвитку, покращенню якості надання послуг, підвищенню прозорості місцевого бюджетування та управління фінансами, посилення участі громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні та покращення комунікації щодо реформ.

У контексті повномасштабного вторгнення РФ в Україну, розширена Програма DOBRE підтримуватиме життєво важливу діяльність органів місцевого самоврядування та місцевого громадянського суспільства на підконтрольних Уряду територіях, сприятиме відновленню громад, як під час війни так і в післявоєнний період.

Які громади стануть партнерами Програми USAID DOBRE та якими будуть пріоритети співпраці Програми із українськими громадами - розкажуть учасники брифінгу.

Подія буде транслюватися на Facebook-сторінках Програми USAID DOBRE, Українського кризового медіа-центру та порталу Децентралізація, а також на сайті та Youtube-каналі Українського кризового медіа-центру.

Журналістів просимо акредитуватися через Google-форму за лінком для отримання посилання на Zoom та додаткових матеріалів.

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це шестирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). DOBRE працює для надання допомоги територіальним громадам (ТГ) в Україні, щоб долати виклики та використовувати можливості, які дає децентралізація, через поліпшення місцевого самоврядування і підвищення рівня залучення громадян до вироблення положень та прийняття рішень. Галузі технічної підтримки ураховують: стратегічне планування; управління фінансами; надання публічних послуг; місцевий економічний розвиток; гендерно орієнтовані та молодіжні політики. DOBRE також працює над посиленням взаємозв’язків та співпраці серед ТГ. Партнерами Global Communities у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; та Національний Демократичний Інститут (NDI).

Програма USAID DOBRE співпрацює із 100 громадами у 10 областях України: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській та Запорізькій.

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.