bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-захід «Екологічний слід продукту та його переваги для промислових підприємств»
07.10.2022

Запрошуємо всіх, хто цікавиться питаннями зеленої економіки, циркулярної економіки, ресурсоефективного та чистого виробництва і захисту довкілля на онлайн-захід, який присвячений ініціативі ЄС “Єдиний ринок зеленої продукції” та методології Екологічного сліду продукту (ЕСП).

20 жовтня 2022 року з 14:00-17:00 відбудеться онлайн-захід “ЕКОЛОГІЧНИЙ СЛІД ПРОДУКТУ ТА ЙОГО ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ”.


Головні теми заходу:
     - просування еко-продуктів на національному та міжнародному рівнях;
     - застосування екологічного сліду продукту на рівні підприємства;
     - пілотні проєкти ЕСП в Україні.

Під час заходу Ви дізнаєтесь про:
     - ініціативу ЕСП та її зв’язок з циркулярною економікою та Європейським зелений курсом;
     - переваги та можливості Єдиного ринку зеленої продукції та екологічного сліду організації для виробничого сектору України;
     - пілотні проєкти ЕСП в Україні для національних підприємств та експертів.

Захід відбудеться за участі представників міністерств, міжнародних та національних організацій, підприємств, місцевих органів влади, бізнес-асоціацій та неурядових організацій з питань виробництва і сталого розвитку України.

Реєстрація доступна за посиланням: https://forms.gle/Ro9uBDvtxmWcutxn7

Мова конференції: українська та англійська, забезпечуємо синхронний переклад.

 

* Захід організовано Організацією Об’єднаний Націй з промислового розвитку (UNIDO) у партнерстві з компанією “PRé Sustainability” та Центром ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні в рамках компоненту “Циркулярна економіка та нові можливості зростання” фінансованої ЄС програми “Європейський Союз для довкілля” (EU4Environment).

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.