bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Практикум: «Сила бути собою. Як знайти опору в собі у воєнний час»

Повномасштабне вторгнення росії в Україну змінило кардинально змінило життя кожного українця та українки. Зараз ми можемо особливо гостро відчувати, що втратили контроль над усіма сферами нашого життя.

В залежності від провідного типу нашої нервової системи, кожен з нас, коли почув страшне слово “війна”чи звуки сирени, вибухів - у всіх була своя реакція. У когось почалася паніка, у когось почастішало серцебиття, когось почало “трясти”, хтось метушився чи завмирав, а хтось почав плакати…

Повномасштабне вторгнення росії триває вже понад 70 днів і надзвичайно важливо зберігати спокій, не панікувати й акумулювати свої сили для підтримки родини та країни. Це вкрай складно в обставинах, що наразі відбуваються. Аби допомогти собі справитися з ситуацією, яка триває, запрошуємо на практикум: «Сила бути собою. Як знайти опору в собі у воєнний час».

Майстер-клас міксує лекторний та практичний формати, щоб учасники змогли вийти з певними усвідомленнями та практичною інформацією для подальшого втілення в життя. 

 

Ведуча:

Анастасія Паньковецька, професійний коуч, PCC ICF, бізнес-тренер МКГ “Живе Діло”, співведуча курсу навчання коучингу в Міжнародній Інтегральній Коучинг Школі, майстер Еннеаграмми. 

В програмі:

- Пошук внутрішніх опор для стійкості в цей час.

- Експрес-помічники для стабілізації внутрішнього стану. 

- Запитання до себе під час стресової ситуації.

- 10 кроків руху в контакті з собою під час змін. 

 

Учасники майстер-класу:

- Усвідомлять, в чому їх сила та як її проявляти сьогодні.

- Зможуть втілювати в життя техніки, отримані на майстер-класі.

- Зрозуміють свої внутрішні опори та шляхом чого вони з’являються.

- Відслідкують зміну свого стану під час практики. 

 

Дата: 19 травня

Час: 16:00 - 18:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM

Посилання буде надіслано всім зареєстрованим учасникам.

Реєстрація: https://forms.gle/BR3CF9j8fRmXyJNj6

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА. 

 

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом - ми сильні!

 

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.