bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Психологічна підтримка для громадських активістів/ок, волонтерів/ок, зокрема екоактивістів/ок

Громадський сектор в часі війни - це велика когорта людей, яка працює на повну потужність, не шкодуючи фізичних та емоційних ресурсів. Більша частина з нас є волонтерами та волонтерками і розпочали цей “забіг заради допомоги” ще на початку війни. 

Але для того, щоб комусь дати - потрібно взяти самому, по-іншому цей механізм не працює; для того, щоб бути ефективним - треба мати ресурс, багато ресурсу; для того, щоб не згоріти - треба знати правила порятунку. Погоджуєтесь?

З 11 квітня ми відкриваємо серію груп психологічної підтримки для громадських активістів_ок, волонтерів_ок, зокрема екоактивістів_ок.

Двічі на тиждень ми будемо створювати особливий, безпечний онлайн простір для спілкування. Перші зустрічі плануємо на 11 квітня (вівторок) 18.00-20.00 та 14 квітня (четвер) 10.00-12.00.

Цей простір - відкритий, має певні правила, діє за запитом або тематично. Створений для вас: ваших думок, почуттів, емоцій,  усвідомлень, досвіду.

Ведучою груп підтримки є Злата Михальчук, психологиня, працює в методах когнітивно-поведінкової та тілесно-орієнтованої психотерапії, фасилітаторка, тренерка груп, екологічних та лісових ігор, менеджерка проєктів, співробітниця ГО УЕК “Зелена хвиля”.

Для того,щоб ми змогли організувати роботу онлайн-простору просимо зареєструватися за цим посиланням

Вам точно стане легше. А цю легкість ви спрямуєте в конкретний напрямок, який вважаєте потрібним та актуальним.

Всі питання можна поставити тут:[email protected]

 Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU).

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.