bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн зустрічі з лауреатками премії «Для жінок у науці»

Дівчата STEM та L’Oréal Україна запрошують дівчат на серію онлайн-зустрічей «Про жінок у науці», що триватиме протягом лютого-березня 2022 р. та приурочена до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці.
Під час таких інтерактивних онлайн-зустрічей в Instagram ви познайомитеся з лауреатками 4-го сезону Української Премії L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці» та дізнаєтеся про їхні історії успіху й дослідження. Усі бажаючі зможуть поставити своє запитання під час прямого ефіру.
???? ДЕ: Instagram профіль @divchata_stem
☝???? ДЛЯ КОГО: школярки та студентки
⏰ Перша зустріч відбудеться вже 24 лютого о 14:00
????????‍♀️ Спікерка: Ірина СУЛИМ, кандидатка хімічних наук. Інститут хімії поверхні імені О.О. Чуйка НАН України
Захід покликаний зацікавити школярок та студенток приділяти більше уваги предметам природничого циклу та зрозуміти існуючі можливості у науковій сфері, а також надихнути дівчат на розкриття їхнього наукового потенціалу ????????
Відмічайте дату та час у своєму календарі та ставте нагадування, аби не пропустити таку круту нагоду познайомитися із науковицями, які змінюють світ своїми дослідженнями й відкриттями ????????⚙
???? Найактивніша під час зустрічі учасниця отримає подарунок від L’Oréal Україна.

 

 
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.