bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Краматорську пройде марш «Тримаймо стрій за Україну»

У Краматорську пройде марш «Тримаймо стрій за Україну», учасники якого розгорнуть 100-метровий прапор.

26 лютого в Краматорську відбудеться масштабний Марш Єдності «Тримаймо стрій за Україну». Вперше в Краматорську активісти розгорнуть рекордний для міста 100-метровий прапор України та пройдуть вулицями. Головна мета акції – проявити свою позицію у вирішальний для країни період. Початок акції о 13:00 на вулиці Парковій, 12 (біля літака). Хода пройде по вулиці Ярослава Мудрого, а потім – по вулиці Двірцевій до пам’ятника Т. Г. Шевченку.

Захід відбудуться з ініціативи освітньої мережі «Гончаренко центр» у партнерстві з Союзом ветеранів АТО та ГО «Інтермаріум груп», Книжчин дім – Центральна дитяча бібліотека, платформою «Шіфт».

«Краматорськ – важливий та надійний форпост України! У цей вирішальний для країни час ми маємо показати, що ми єдині, готові чинити опір і захищати власну свободу! Приходьте та покажіть, що захист країни – це наша спільна справа! Відчуйте надійне плече та впевненість у тому, що разом ми – сила», – закликала директорка Гончаренко центру Краматорськ Катерина Філонова.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.