bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація проєкту «Академія місцевих лідерів: сприяння залученню громадян до самоврядування»

З приємністю повідомляємо про початок реалізації АОМС “Асоціація учасницького розвитку громад” нового проєкту «Академія місцевих лідерів: сприяння залученню громадян до місцевого самоврядування», за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії NED (США)

Проєктом передбачено формування команди з 45 місцевих лідерів з-поміж представників органів влади, громадських організацій, активних жителів міст та територіальних громад України віком від 18 років та старше для розробки стабільних рішень для соціально-економічного розвитку міст та територіальних громад, побудові діалогу між владою та місцевими мешканцями. Для учасників Академії передбачається організація циклу освітніх модулів на тематику використання дієвих інструментів партиципації, навичок фасилітації, побудови діалогу, методів просторового планування та управління місцевими фінансами.

Після закінчення навчання випускники Академії підготують до 15 ініціатив, які за підтримки менторів будуть запроваджені та надалі реалізовані у своїх містах та територіальних громадах. 

Запрошуємо Вас доєднатися до презентації Проєкту, що відбудеться онлайн 10 лютого 2022 року об 11-00 на платформі Google Meet за посиланням:

https://meet.google.com/ixa-uzgz-wzo

Під час заходу Ви зможете дізнатись про мету і цілі Проєкту, заплановану діяльність, вимоги конкурсного відбору учасників/-ць та отримати відповіді на усі Ваші запитання. 

Слідкуйте за новинами проєкту з анонсами подій на нашій сторінці Facebook:

Асоціація учасницького розвитку громад | Facebook

 

Контакти

  • Анна Ніколенко-Баєва
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.