bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Самоорганізація в громадах Луганської області (смт. Нижня Дуванка)

Експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини» запрошують мешканців, старост, представників громадських організацій, місцевих депутатів, представників сільської ради Нижньодуванської територіальної громади прийняти участь в навчальному заході з метою отримання навичок використання різних форм локальної демократії та представництва інтересів громад, зокрема особливості розробки Статуту територіальної громади та створення органів самоорганізації населення (ОСН). Державна та регіональна політика на рівні комунікації «влада – жителі» та захист прав останніх останні роки була сконцентрована лише на розбудові інституту старост. Але зараз зростає запит на використання різноманітних моделей взаємодії.   ОСН – це представницькі органи, що створюються жителями, які проживають на законних підставах на території села, селища, міста або їх частин, для вирішення окремих питань місцевого значення. 

Дата проведення:  09.02.2022, початок о 09.30

Місце проведення: Луганська область, смт. Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 64

Організатори: ГО «Громадська ініціатива Луганщини»

Необхідну додаткову інформацію можна отримати по тел. 0506223330

#IRF

#EU4USociety

#ПрямуємоРазом

#MovingForwardTogether.

Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.