bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Творчий конкурс «Країна сама себе не зробить»

Яка вона – Україна 2031?

Як змінюються громадяни у своїх цінностях і щоденному житті?

Що робить влада для нашого добробуту в новій Україні?

Яка роль громадян у творенні державних інституцій?

Як змусити владу тебе слухати?

Яку відповідальність несе громадянин за свою країну?

Центр спільних дій оголошує конкурс творчих робіт «Країна сама себе не зробить». Кожен школяр, студент, громадський активіст, митець чи дизайнер, – людина будь-якого заняття та професії – може презентувати ідею, що може стати частиною нашого “завтра”.

Конкурсні категорії:

  • Плакат – художній плакат, афіша, колаж, малюнок, політичний плакат, карикатура, соціальний плакат, інфографіка, інше;
  • Фото – груповий портрет або репортаж;
  • Відео – короткі інтерв’ю або соціальна реклама.

Прийом робіт: до 14 квітня 2022 року.

Члени журі конкурсу: Ірма Вітовська, Ярослава Гресь, Олександр Грехов, Надія Кельм, Іван Марунич, Сергій Притула, Євген Клопотенко та Оксана Сироїд.

Журі обере переможців у шести номінаціях: найкращий плакат, найкраще фото, найкраща соціальна реклама, найкраще відеоінтерв’ю, найкраще художнє оформлення та приз глядацьких симпатій. Переможці отримають подарунки від партнерів конкурсу та можливість розмістити свої роботи у публічних просторах міст.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться до Дня Конституції України – 28 червня 2022 року.

Детальніше про правила, а також форму подачі робіт: https://centreua.org/lyudy-i-vlada/konkursy/krayina-sama-sebe-ne-zrobyt/

Конкурс “Країна сама себе не зробить” представлений Центром спільних дій в рамках програми «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст конкурсу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Контакти

  • info@centreua.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.