bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стресогенні елементи латентного впливу реальних медіаповідомлень на тему COVID-19 на соціальні групи
06.12.2021

 

Стресогенні елементи латентного впливу реальних медіаповідомлень на тему COVID-19 на соціальні групи

Презентація результатів наукового дослідження «Стресогенні елементи латентного впливу реальних медіаповідомлень на тему COVID-19 на соціальні групи»

Про результати експериментального пошуку стресогенних елементів медіаповідомлень, які здатні викликати короткі латентні (приховані) медіаефекти, що характеризують психічні стани людини як тривожні, розкаже керівник грантового проєкту, директор Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка професор Володимир РІЗУН.

Захід відбудеться 10 грудня 2021 року об 11:00 в Міжнародний день прав людини.

Учасники заходу – це команда дослідників, які презентують цікаві матеріали та нададуть рекомендації медійникам щодо особливостей висвітлення теми covid-19 для широкої аудиторії, науковці факультету соціології, інституту біології та медицини, інституту психіатрії, а також Київського політехнічного університету.

За кошти проєкту в Навчально-науковому інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка створено наукову медіалабораторію, вартістю близько 1,5 млн. грн.

Проєкт «The stressful elements of the latent influence of real media reports about the COVID-19 pandemic on social groups» було подано до Національного фонду досліджень України на конкурс у 2020 році, отримано схвальну оцінку рецензентів та необхідну кількість балів для отримання фінансування.

Перший етап дослідження було розпочато 29 жовтня 2020 року, завершення другого етапу 15 грудня 2021 року.

Долучитися до прямої трансляції та поставити запитання науковцям можна на ФБ сторінці Академії української преси.

 

 

 

Контакти

  • Академія української преси

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.