Коли: 26 листопада 2021 р., 11:00 – 13:00
Формат: онлайн на платформі Zoom
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/miplregistration
Про захід
Як дотримуються права мешканців громад Донецької та Луганської областей та чи змінилась ситуація у порівнянні з 2020 роком у цих громадах?
Відповідь на ці питання нададуть експерти проєкту «Розвиток потенціалу місцевих громадських організацій та здійснення моніторингу надання сервісів доступу до правосуддя і безпеки в Донецькій та Луганській областях». Вони презентують результати другого громадського моніторингу, який здійснювався протягом 2021 року з використанням методології «Місцевий індекс прав людини» (МІПЛ).
Монітори та моніторки вивчали роботу органів місцевого самоврядування за напрямами безпека, гідний рівень життя, соціальний захист та доступ до правосуддя.
Проєкт реалізує Мережа правового розвитку у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру в співпраці із Українською Гельсінською спілкою з прав людини та з низкою місцевих організацій громадянського суспільства, які під час заходу оголосять про створення регіональної коаліції громадського моніторингу.
Спікери заходу:
Кому буде цікавий захід?
Представникам та представницям:
Усім, хто цікавиться використанням методології МІПЛ, прагне дізнатися, як він працює та поспілкуватися з експертами.
Презентацію результатів моніторингу організовано у межах проєкту «Розвиток потенціалу місцевих громадських організацій та здійснення моніторингу надання сервісів доступу до правосуддя і безпеки в Донецькій та Луганській областях», що реалізується ГС «Мережа правового розвитку» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Королівства Нідерландів.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Коментарі