bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо на Живу бібліотеку «Рівні в різноманітності»

Як часто ви спілкуєтесь з людьми, які відмінні від вас? У них інша культура, релігія, походження, сексуальна орієнтація, вони розмовляють іншою мовою тощо? Можливо у вас не було навіть можливості поспілкуватись з такими людьми, але ви маєте певне уявлення про них? Чи готові ви переосмислити власні стереотипи та подолати упередження?
 
“Center for Euroinitiatives” запрошує вас на “Живу бібліотеку: рівні в різноманітності”.
 
Ми запросили для вас сім неймовірних людей, які готові розповісти свою історію про те, як їм живеться в нашому суспільстві, якщо вони розмовляють іншою мовою, належать до іншої культури, мають іншу релігію, сексуальну орієнтацію, мають інший колір шкіри.
 
Коли: 30 жовтня, 15:00-17:00
Де: Zoom
Для кого: молоді люди віком 12-24 роки;
тільки зареєстровані та підтверджені учасники/учасниці.
 
Як зареєструватися?
Для реєстрації на подію заповни онлайн форму до 28 жовтня
 
Подія відбуватиметься онлайн на платформі Zoom. Посилання для входу у конференцію отримають тільки зареєстровані учасниці.
 
Ініціатива “Жива бібліотека: Рівні в різноманітності” реалізується Center for Euroinitiatives у межах ініціативи Meet and Code що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.
 
SAP SAP4Good TechSoup Europe Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян
#meetandcode #SAP4Good #CodeWeek #GURT4Code #sumycei #MnC_SumyCEI

Контакти

  • https://www.facebook.com/ceisumy
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.