bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація української частини звіту «Роль організацій громадянського суспільства в інформуванні»

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації української частини Звіту «Роль організацій громадянського суспільства в інформуванні представників МСП щодо можливостей торгівлі між країнами Східного партнерства та ЄС».

Мета заходу: презентація та обговорення результатів Звіту, верифікація та отримання зворотного зв’язку від ширшої аудиторії, підвищити рівень співпраці ОГС з представниками МСП та іншими зацікавленими сторонами.

Презентація відбудеться 29 жовтня 2021 року з 11:00 до 13:00 в онлайн-форматі на платформі Zoom з прямою трансляцію YouTube.

Щоб отримати посилання на участь в трансляції, просимо зареєструватися за посиланням 

Всі зареєстровані учасники отримають лінк на електронну скриньку.

Дискусія організована у рамках проєкта «Роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ у Грузії, Молдові та України», який фінансується Європейським Союзом, та реалізується Georgian Institute of Politics (Грузія), Institute for European Policies and Reforms (Молдова) та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (Україна)

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.