bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація української частини звіту «Роль організацій громадянського суспільства в інформуванні»

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації української частини Звіту «Роль організацій громадянського суспільства в інформуванні представників МСП щодо можливостей торгівлі між країнами Східного партнерства та ЄС».

Мета заходу: презентація та обговорення результатів Звіту, верифікація та отримання зворотного зв’язку від ширшої аудиторії, підвищити рівень співпраці ОГС з представниками МСП та іншими зацікавленими сторонами.

Презентація відбудеться 29 жовтня 2021 року з 11:00 до 13:00 в онлайн-форматі на платформі Zoom з прямою трансляцію YouTube.

Щоб отримати посилання на участь в трансляції, просимо зареєструватися за посиланням 

Всі зареєстровані учасники отримають лінк на електронну скриньку.

Дискусія організована у рамках проєкта «Роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ у Грузії, Молдові та України», який фінансується Європейським Союзом, та реалізується Georgian Institute of Politics (Грузія), Institute for European Policies and Reforms (Молдова) та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (Україна)

Контакти

  • institute@ier.kyiv.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.