bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Анонс блог-кафе «Профілактика емоційного вигорання громадських активістів» у місті Чернігові

Запрошуємо вас на блог-кафе «Профілактика емоційного вигорання громадських активістів»у місті Чернігові в рамках реалізації проекту «Я – Медіа» у Чернігівській області. Під час блог-кафе Ви зможете ознайомитися із ознаками, причинами та наслідками емоційного вигорання громадських активістів, а також отримаєте корисний інструментарій для профілактики емоційного вигорання, спробуєте на практиці методики відновлення та релаксації на фізичному, емоційному рівнях.


Блог-кафе відбудеться 20 жовтня об 15:00 за адресою: м.Чернігів. вул. Козацька, 1а (корпус 8 НУ “Чернігівська політехніка).

Тренерка – Децюк Тетяна, амбасадорка проекту «Я – Медіа» у Чернігівській області.

Впевнені, що проблеми, які будуть обговорюватися під час блог-кафе, будуть корисними для лідерів громад і допоможуть їм вчасно розпізнати причини емоційного вигорання та виробити ефективні методики самовідновлення в цифрову епоху.

Участь у заході  безкоштовна.

Що потрібно для участі:

 1. Готовність вести блог на соціальну тематику проекту та бажання активно долучатися до проєктних заходів.
 2. Досвід громадської діяльності та бажання посилення лідерських навичок.
 3. Обов’язкова реєстрація учасників за посиланням

   

  Метою проекту є побудова сучасного громадянського суспільства шляхом посилення голосів місцевих лідерів в он-лайн блогосфері з використанням сучасних цифрових технологій та сили блогу.

  Проєкт реалізується НУ “Чернігівська політехніка” у співпраці з ГО “Фундація прав людини” та Університету м. Тарту (Естонія).

  Проєкт фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.

Контакти

 • Людмила Ремньова
 • координатор проєкту в Чернігівській області
 •  [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.