bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Рік у США для українських школярів: триває реєстрація на програму FLEX

Що таке FLEX?

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма для учнів загальноосвітніх шкіл, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині. Кожного року, студенти FLEX приймаються 50 штатами / 900+ сім’ями / 750+ школами.

До 15 жовтня триває конкурс серед старшокласників FLEX. За весь час 98 школярів з Черкащини відвідали США безплатно за цією програмою.

Умови участі

Учасники мають відповідати таким критеріям:

  • Дата народження: 01.01.2005 -15.07.2007;
  • На момент подання заявки бути зарахованими та відвідувати середню школу у тій країні, в якій учасник буде проходити тестування;
  • Навчатися в 8, 9 або 10 класі школи;
  • Володіти англійською мовою;
  • Бути громадянином України;
  • Відповідати вимогам візи J-1;
  • Конкурсант не мав перебувати у США більш ніж 3 місяці впродовж останніх 5 років.

До участі також запрошуються учні з інвалідністю. Детальніші умови участі.

Конкурсний відбір проходить у три етапи:

І тур – заповнення аплікаційної форми та написання трьох невеликих творів на задані теми англійською мовою протягом 10 днів з моменту подання заявки;

ІІ тур – складання короткого письмового тесту з англійської мови;

ІІІ тур – заповнення анкети, написання творів англійською мовою, співбесіда з кожним учасником та стандартизований тест з англійської мови.

 

Дедлайн подачі: 15 жовтня 2021.

Типовий розподіл студентів FLEX у Сполучених Штатах

Типовий розподіл студентів FLEX у Сполучених Штатах

 

Користь від участі у програмі

Програма FLEX пропонує студентам можливість познайомитися з народом і культурою Сполучених Штатів. Учасники FLEX також є молодими амбасадорами, які розповідають американцям про людей і культуру своїх країн. Студенти отримують уявлення про інші культури, працюють над саморозвитком, стають краще підготовленими до життя в світі, який стає все більш взаємозалежним. 

Студенти формують міцні зв’язки з американськими приймаючими сім’ями і американськими громадами, створюючи взаємозв’язки, які часто залишаються на все життя. Багато випускників після повернення додому вступають до престижних університетів, а потім знаходять цікаву роботу, де використовують навички, отримані під час перебування в США.

Більше про можливості й життя після FLEX розповідає випускник Програми 2012 року Денис Андрущенко у своєму блозі. Його подкаст Exchange Me – це серія інтерв’ю з випускниками різних програм обміну. Перші 5 епізодів доступні українською для читачів “18000”.

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.