bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Молодь на захисті миру та безпеки

НУ «Чернігівська політехніка» та ГО «Центр гендерної освіти» спільно з ГО «Фундація прав людини» в рамках реалізації проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «МИР В ЦИФРОВИЙ ЧАС» проводять блог-кафе «Молодь на захисті миру та безпеки»
Дата: 11 жовтня 2021 р. Початок о 14.00.
Тренери: Алла Нітченко, амбасадорка проєкту «Мир в цифровий час» та Денис Іванок, учасник 3-ої міжрегіональної школи-тренінгу «Резолюції РБ ООН 1325 та 2250 в дії. Блогінг та новітні технології».
Місце проведення: м.Чернігів, вул. Козацька 1-а, ауд.212
Мета: підтримка реалізації Резолюцій РБ ООН 2250 шляхом висвітлення й заохочення активного і позитивного внеску молоді в підтримку миру в усьому світі.
Запрошуємо до участі: студентський актив, членів громадських організацій, громадських діячів, журналістів, блогерів та всіх зацікавлених осіб.
Вхід на захід вільний з дотриманням карантинних норм.
Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) і Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
 
#PeaceinDigitalEra
#ФундаціяПравЛюдини
#ЦентрГендерноїОсвіти
#HumanRightsFoundation
 

 

 

Контакти

  • Шакун Наталія
  • координаторка проєкту в Чернігівській області
  • моб. 0669396119
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.