bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки волонтерської діяльності

До порядку денного Верховної Ради України в будь-який момент буде включено проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки волонтерської діяльності” № 4521. 

У разі його прийняття, буде суттєво  ускладнена процедура залучення іноземних волонтерів, у тому числі, релігійними організаціями; збільшиться тривалість процесу залучення іноземних волонтерів; відсутня можливість оскарження відмови в залученні іноземного волонтера; буде запроваджено режим подвійної перевірки іноземців та осіб без громадянства, які вже перебувають на території України і бажають долучитися  до волонтерської діяльності. При цьому, запропонований механізм підтвердження доброчесного волонтерства абсолютно неефективний.

Зважаючи на загрози, які несе законопроєкт щодо залучення громадськими, благодійними організаціями та іншими неприбутковими організаціями іноземців та осіб без громадянства для провадження волонтерської діяльності, Центр демократії та верховенства права організовує прес-конференцію для презентації спільної позиції громадянського суспільства щодо проєкту Закону України № 4521. Запрошуємо представників громадських, міжнародних і благодійних організацій, волонтерських рухів та представників державних органів на прес-конференцію, де експерти пояснять небезпеки законопроєкту для громадянського суспільства.

Де? УКРІНФОРМ, ефір на сторінці Центру демократії та верховенства права у Фейсбук.

Коли? 11 жовтня, 10:00.

Спікери події: 

  • МАКСИМ ЛАЦИБА, керівник програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень
  • АННА ІСІЧКО, координаторка проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” від ЦЕДЕМ
  • ТЕТЯНА ПЕЧОНЧИК, голова правління Центру прав людини “Zmina” 
  • ДАНІЇЛ ПОПКОВ, юрист ГО “Восток-SOS” 
  • РОМАН ЛОЗИНСЬКИЙ, народний депутат України IX скликання 

Позиція організацій громадянського суспільства щодо проєкту Закону України № 4521 “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки волонтерської діяльності” викладена за посиланням

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь до Юлії Дядюк, менеджерки проєктів ЦЕДЕМ за телефоном +380509189598 або електронною поштою [email protected]

Подія відбудеться завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.