bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дизайн-мислення в Україні: успішні кейси та можливості для громадського сектору

Ситуація невизначеності в умовах пандемії, у якій опинився разом із іншими й громадський сектор, неабияк вплинула на звичний спосіб діяти. Організації ще більш гостро, ніж раніше, стикнулися із вигорянням, браком ресурсів, необхідністю швидко переналаштувати роботу в дистанційний режим. Так само пандемія вплинула і на цільові аудиторії, над вирішенням проблем яких і працюють ГО. В такий період саме час застосовувати нові методи роботи та розв’язання завдань, що стоять перед організаціями громадянського суспільства. Одним серед таких методів є дизайн-мислення.

Це підхід, що успішно використовується не лише у комерційному секторі, а й у державному і громадському. Він орієнтований на людину, розуміння її потреб і пошук ефективних рішень. Дизайн-мислення дозволяє розв’язувати завдання, максимально занурюючись у проблеми та потреби цільової аудиторії, генерувати нові ідеї та швидко тестувати рішення.

Чи може цей підхід бути корисним для українських громадських організацій? Чи є приклади успішного використання дизайн-мислення в Україні? Як і чому важливо визначати людиноорієнтовану проблему – і як її вирішувати? Чи можуть зараз українські громадські організації навчитися впроваджувати дизайн-мислення у себе та чи потрібно це їм? 

Про це та інше ЄС та Фонд Східна Європа запрошують поговорити 6 жовтня об 11:00 на заході «Дизайн-мислення в Україні: успішні кейси та можливості для громадського сектору». Це зустріч із експертами з дизайн-мислення та фахівцями-практиками, які вже використовують цей підхід і можуть поділитися своїм досвідом. 

На заході відбудеться презентація безкоштовного курсу «Дизайн-мислення та інновації для НУО», що був розроблений у межах 3DProject і вийшов на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo!

У події візьмуть участь:

  • Наталія Слинько, програмна директорка Фонду Східна Європа.
  • Світлана Хутка, експертка з дизайн-мислення, д. ф., запрошена професорка Стенфорду і випускниця програми Фулбрайта; засновниця U.World Foundation; доцентка Київської школи економіки, слухачка Hasso Platner d.School. 
  • Лілія Боровець, співзасновниця ГО «Про.Світ», випускниця програми Фулбрайта. Навчалася за програмою з дизайн-мислення для освітян у d.school Stanford.
  • Інга Вишневська, директорка Solutions for People (група компаній One Philosophy).
  • Юрій Грановський, співзасновник ГО «Агенти змін».
  • Катерина Черногоренко, проєктна менеджерка Програми EGAP.

Долучайтеся до заходу онлайн через трансляцію у  Фейсбук-події та на сторінці Фонду Східна Європа.

Освітня онлайн-платформа Zrozumilo! – це безкоштовна онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, студентства і молоді, а також усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.

Проєкт «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому» виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу та спрямований на посилення українського громадянського суспільства для протидії наслідкам COVID-19.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.