Ситуація невизначеності в умовах пандемії, у якій опинився разом із іншими й громадський сектор, неабияк вплинула на звичний спосіб діяти. Організації ще більш гостро, ніж раніше, стикнулися із вигорянням, браком ресурсів, необхідністю швидко переналаштувати роботу в дистанційний режим. Так само пандемія вплинула і на цільові аудиторії, над вирішенням проблем яких і працюють ГО. В такий період саме час застосовувати нові методи роботи та розв’язання завдань, що стоять перед організаціями громадянського суспільства. Одним серед таких методів є дизайн-мислення.
Це підхід, що успішно використовується не лише у комерційному секторі, а й у державному і громадському. Він орієнтований на людину, розуміння її потреб і пошук ефективних рішень. Дизайн-мислення дозволяє розв’язувати завдання, максимально занурюючись у проблеми та потреби цільової аудиторії, генерувати нові ідеї та швидко тестувати рішення.
Чи може цей підхід бути корисним для українських громадських організацій? Чи є приклади успішного використання дизайн-мислення в Україні? Як і чому важливо визначати людиноорієнтовану проблему – і як її вирішувати? Чи можуть зараз українські громадські організації навчитися впроваджувати дизайн-мислення у себе та чи потрібно це їм?
Про це та інше ЄС та Фонд Східна Європа запрошують поговорити 6 жовтня об 11:00 на заході «Дизайн-мислення в Україні: успішні кейси та можливості для громадського сектору». Це зустріч із експертами з дизайн-мислення та фахівцями-практиками, які вже використовують цей підхід і можуть поділитися своїм досвідом.
На заході відбудеться презентація безкоштовного курсу «Дизайн-мислення та інновації для НУО», що був розроблений у межах 3DProject і вийшов на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo!
У події візьмуть участь:
Долучайтеся до заходу онлайн через трансляцію у Фейсбук-події та на сторінці Фонду Східна Європа.
Освітня онлайн-платформа Zrozumilo! – це безкоштовна онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, студентства і молоді, а також усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.
Проєкт «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому» виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу та спрямований на посилення українського громадянського суспільства для протидії наслідкам COVID-19.
Коментарі