bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ІІІ щорічна конференція «Сила видимості: чому місце жінки у владі?».

Чому жінка будь-якого стану, статусу та кольору шкіри має право на владу?

Чому від сестринства та підтримки гендерної рівності виграють і чоловіки, і жінки?

Відповіді на ці та інші запитання пропонуємо знайти разом 28 жовтня на ІІІ щорічній конференції Асоціації «Професійний Уряд» (PGA) про гендерну рівність у публічному управлінні «Сила видимості: чому місце жінки у владі?».

У 2021 році захід буде присвячений темам жіночого лідерства в управлінні державою та у місцевому самоврядуванні, а також розгляду конкретного кейсу сексизму та гендерної дискримінації кандидатки до органів місцевої влади.

Відбудеться конференція з дотриманням безпекових рекомендацій МОЗ України на базі однієї з івент-платформ міста Києва, а також в онлайн-форматі.

Початок - о 14:00. Робоча мова події - українська.

Реєстрація на конференцію триває до 25 жовтня 2021 року за посиланням

Програма та додаткова інформація про захід буде направлена зареєстрованим учасникам електронною поштою, а також з’явиться на Facebook-сторінці Асоціації «Професійний Уряд».

Конференція проводиться за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні та в партнерстві з Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа. 

Контактна особа з усіх організаційних питань - Христина Рибачок ([email protected], +380674752696).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.