bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тижні Німеччини в Україні 2021: онлайн-дискусія про Магдебурзьке право в Україні

Пліч-о-пліч – 30 років німецько-українських відносин!

Таким є гасло Тижнів Німеччини в Україні 2021. Запрошуємо вас взяти участь в одному із заходів, організованих в рамках Німецьких тижнів – онлайн-дискусії за кавою «Магдебурзьке право в Україні - історія, сучасність та майбутнє місцевого самоврядування».

Магдебурзьке право вважається однією з перших моделей місцевого самоврядування в Європі. Започатковане воно було у Середньовічній Німеччині, але мало величезний вплив на розвиток громад по всій Східній Європі, включно з Україною. 30-та річниця дипломатичних відносин між Німеччиною та Україною дає можливість уважніше ознайомитися з Магдебурзьким правом, яке є глибоко вкоріненим в українську історію. Про це свідчать міцні зв’язки, які зберігаються на місцевому рівні протягом тривалого часу.

Під час онлайн-дискусії за кавою ми детально обговоримо Магдебурзьке право та його вплив на місцеве самоврядування в Україні.

Спікерами будуть:

  • Микола Кобилецький, завідувач кафедри адміністративного та фінансового права Львівського національного університету ім. Івана Франка
  • Габріеле Кестер, директор Магдебурзьких музеїв та Центру середньовічних виставок
  •  Олег Вольський, голова Жовківської громади
  • Мануела Зьоллер-Вінклер, екссекретар Міністерства внутрішніх справ землі Шлезвіг-Гольштейн (Німеччина)

Захід відбудеться 7 жовтня, протягом 10:30 – 12:00

Робочі мови: українська та англійська з синхронним перекладом

Хочете взяти участь у дискусії? Тоді реєструйтеся за посиланням

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.