bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Публічне обговорення законопроєкту «Про місцеві референдуми»

«Активна Громада Чернівців» запрошує усіх охочих 22 вересня о 18:00 приєднатися до публічного обговорення законопроекту про місцеві референдуми, що стосуватиметься фінансового забезпечення їх проведення.

Формат заходу – онлайн-конференція. В першій її частині запланована презентація попередніх напрацювань експертом «Центру політико-правових реформ» Олександром Марусяком. В другій - модерована дискусія з метою формування рекомендацій, які в подальшому будуть проаналізовані та передані робочій групі Верховної Ради України з підготовки проектів законів із питань народовладдя.

ЩО? Обговорення законопроекту «Про місцеві референдуми»

КОЛИ? 22 вересня (у середу) о 18:00

ДЕ? Онлайн-платформа ZOOM

До участі запрошуються небайдужі громадяни, представники/ці місцевих рад, політичних партій, ГО, бізнесу, медіа, науковці та інші зацікавлені особи.

Попередньо обов’язково необхідно зареєструватися за посиланням: https://cutt.ly/0WTQGOS

За додатковою інформацією звертайтесь: Інна Пашанюк – регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» у Чернівцях, +38(066)9053598, +38(097)9914902, inna.pashaniuk@gmail.com.

Примітка. Публічні обговорення будуть проведені за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проекту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні», що реалізується Національним Демократичним Інститутом, Міжнародним Республіканським Інститутом та Міжнародною фундацією виборчих систем, Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії, а також проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). Думки, висловлені під час заходу, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.

Контакти

  • Інна Пашанюк - регіональна координаторка ВІ “Активна Громада” у Чернівцях
  •  +38(066)9053598
  •  +38(097)9914902
  •  inna.pashaniuk@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.