bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

22 вересня Презентація Інтерактивного посібника з інституційного розвитку коаліцій в Україні

Коаліції, партнерства та спільноти — ключові форми взаємодії активних громадян для досягнення цілей розвитку своїх громад. Саме про те, як побудувати успішну спільноту та коаліцію, команда проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства в Україні” запрошує вас поговорити на презентації Інтерактивного посібника з інституційного розвитку коаліцій в Україні.

 У середу, 22 вересня, о 15:00 детально розберемо три принципи, завдяки яким успішно функціонуватимуть спільноти, партнерства та коаліції:
  • принцип людиноцентричності в мотивації об’єднаннях активістів;
  • принцип структурованого розвитку спільнот та
  • принцип синергійної взаємодії в гармонійній побудові коаліцій.

Напрацювання за 5 років польового та теоретичного вивчення роботи коаліцій в Україні представить: 

  • Іван Омелян, експерт з інституційного розвитку спільнот та коаліцій Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та автор посібника.

У дискусії та презентації інтерактивного посібника візьмуть участь:

  • Олександра Щукіна, голова ГО “Смарт Медіа” та засновниця коаліції “Смарт Реформи”.
  • Марія Іщенко, заступниця голови ГО “Центр громадського моніторингу та аналітики, членкиня коаліції ГО “Тернопільський Центр Реформ”.
Програма дискусії буде додана згодом.
 
Для участі у дискусії у Zoom запрошуємо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/gyS7mErT9QR9pmfC7.
 
Також дискусія транслюватиметься у Facebook на офіційних сторінках Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства в Україні та Центру демократії та верховенства права.
 
Ця подія організована в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.