bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Візьми участь у воркшопі та долучись до розвитку Дрогобицької солеварні!

Протягом вересня-жовтня 2021 року в Дрогобичі проводитимуться зустрічі з метою напрацювання комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території.

З метою залучення широкого кола зацікавлених сторін (мешканців, експертів, громадських активістів тощо) запрошуємо Вас взяти участь в зустрічах з напрацювання програми ревіталізації. Для цього слід зареєструватись заповнивши дану реєстраційну форму.

Реєстрація триває до 17.00 17.09.2021.

Дрогобицький солеварний завод, що працює й сьогодні, можна вважати найстарішим

постійно діючим промисловим підприємством в Україні. найраніші згадки про нього датуються XIV ст. Завод є важливою складовою ідентичності Дрогобича. Руйнування ж пам’яток на території заводу, їхня занедбаність та хаотична забудова прилеглих до солеварні ділянок, що знаходяться в межах охоронних зон церков св. Юра та Чесного Хреста здійснюють негативний вплив на розвиток території. Це в майбутньому може призвести до втрати об’єкту, унікальної технології видобутку солі, а з ним і значного туристичного та культурного потенціалу розвитку міста.

Нагадуємо, що протягом червня-жовтня ГО Прорив-місто спільно з ДП Дрогобицькою солеварнею, НУ «Львівська політехніка», Дрогобицькою міською радою, Дрогобицьким державним університетом ім. І. Франка та Люблінською політехнікою реалізовують проєкт за підтримки «Українського культурного фонду» з напрацювання комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території.

Реєстрація за посиланням

Контакти

  • Андріана Максим’як
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.