bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запорізька молодь запрошується до участі в грандіозному проєкті «Покоління без насильства»!

Благодійний фонд «Імпульс.ЮА» розпочинає новий набір до грандіозного молодіжного проєкту «No Violence Generation» («Покоління без насильства»)!

Наша мета – зменшити кількість випадків такого ганебного явища, як домашнє та гендерно зумовлене насильство. Ми не підтримуємо ідею «б’є – значить любить». Б’є – значить здійснює злочин! Україні час позбавлятися від печерних уявлень про стосунки!

На учасників та учасниць проєкту очікує багато яскравих та цікавих активностей:
- участь у інформаційній кампанії «Покоління без насильства», спрямованій на підвищення обізнаності молоді щодо гендерно зумовленого і домашнього насильства;
- навчання молодих активісток та активістів на тему попередження і подолання гендерно зумовленого і домашнього насильства, та проведення учасниками і учасницями навчання власних просвітницьких заходів за принципом «рівний-рівному»;
- участь у створенні циклу спеціальних інформаційних матеріалів, відеороликів та інфографіки;
- проведення власних тематичних інформаційно-просвітницьких заходів;
- долучення до молодіжного руху «No Violence Generation» («Покоління без насильства»), спрямованого на попередження і подолання гендерно зумовленого і домашнього насильства.

Загалом, наша мета – це підтримати активну молодь, яка хоче і готова боротися з таким негативним і ганебним явищем, як гендерно зумовлене і домашнє насильство, і допомогти такій молоді сформуватись у потужний волонтерський рух.

І вже зараз ми запрошуємо молодих хлопців і дівчат віком від 15 до 25 років, які мешкають на території міста Запоріжжя та Запорізької області, долучитися до навчальної групи проєкту, а в перспективі – стати учасниками молодіжного руху «No Violence Generation».

Для подання заявки на участь у проєкту достатньо заповнити коротеньку анкету за посиланням:
https://forms.gle/o4SzQiQce3JHrtnG7

З питань співпраці, та будь-яких інших питань, звертайтесь до керівника проєкту Миколи Колодяжного: 067 614 10 53, nnikkolo@gmail.com, fb.com/nnikkolo.

Підписуйтесь на сторінки «No Violence Generation» у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/ noviolencegeneration/
https://www.instagram.com/noviolencegeneration/

Слідкуйте за оголошеннями та новинами!

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.