bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Медитативні техніки як засіб відновлення після кризи. Практичний курс

Медитативні техніки як засіб відновлення після кризи. Практичний курс

Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу м. Сєвєродонецьк запрошує на безкоштовні онлайн медитації із психологом. Основна мета занять – це відновлення внутрішнього стану після кризових подій, а також урівноваження емоційних переживань, думок та фізичних реакцій.

Зустрічі відбуватимуться ЩОЧЕТВЕРГА о 19:00 протягом Вересня-Жовтня. Реєстрація за посиланням 

Курс медитацій розроблено на базі доказових технік та методів підтримки психічного здоров’я та психологічного благополуччя. Основна із яких, це техніка «Майндфулнес» (mindfulness), що  в  перекладі  з  англійської значає «повна свідомість», «уважність», «зосередженість». Майндфулнес  трактується  як  повна  безоцінкова сфокусованість, зосередженість уваги на теперішньому моменті реальності, з повним її прийняттям, реєстрацією різних аспектів цієї реальності, проте без спроб їх інтерпретації. Усвідомленість виступає як одна із форм переживання реальності, що дозволяє при цьому переживати  (відчувати,  відслідковувати)  власні  емоції,  думки,  не  піддаючи їх  аналізу та критиці.

Тож після відвідування курсу Ви зможете навчити свій мозок бути «тут і тепер», присутнім у теперішньому моменті.

Курс рекомендовано тим, хто має:

-        проблеми із засинанням;

-        симптоми тривожності та/чи депресивних переживань;

-        підвищену дратівливість/збуджуваність;

-        не може фокусуватись на одній справі чи думці;

-        пережив стресові події чи кризову ситуацію;

-        має емоційне вигорання/виснаження;

-        хоче відновити внутрішній баланс.

Подаруйте собі вміння та навичку усвідомлювати теперешнє замість депресивних переживань щодо минулого чи тривожних щодо майбутнього!

Послуги Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу м. Сєвєродонецьк є безкоштовними для бенефіціарів проєкту “Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка постраждалих від конфлікту в Україні в Донецькій та Луганській областях”. Робота проводиться за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги Україні, фаховою громадською організацією «Mental Health Servicе».

Телефон безкоштовної гарячої лінії/довіри/консультування:
0800-212-301 та 0800-212-401 з 10:00 до 18:00

 

Контакти

  • 0800-212-301; 0800-212-401
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.