bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ділова та фінансова журналістика: як писати цікаво на складні теми?

14 вересня 2021 року о 12:00 год онлайн відбудеться практична розмова «Ділова та фінансова журналістика: як писати цікаво на складні теми?» від Комісії з журналістської етики.

Розмова усіх зацікавлених з Олександром КРАМАРЕНКО, головним редактором журналів «Деньги.ua» та «Кореспондент». Модеруватиме розмову Андрій КУЛИКОВ, співзасновник Громадського радіо, Голова Комісії з журналістської етики.

Під час заходу поговоримо про:

-        Чи може ділова журналістика бути цікавою для широкої аудиторії?

-        Як писати на тему фінансів, не нашкодивши бізнесу та читачеві?

-        Стандарти та «червоні лінії» в діловій журналістиці

-        Як  ділова журналістика може допомогти аудиторії краще розуміти економічні та фінансові процеси, що відбуваються в країні? 

До участі особливо запрошуються журналісти/ки та редактори/ки місцевих та регіональних медіаАктивна участь і додаткові запитання вітаються від учасників та учасниць.

Обов'язкова реєстрація

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи – Кодексі етики українського журналіста.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.