bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конференція «Сприяння впровадженню бюджету участі в громадах семи східних областей України»

15 вересня 2021 року запрошуємо представників органів місцевого самоврядування,   громадських організацій та мешканців громад Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей взяти участь в Конференції “Сприяння впровадженню бюджету участі в громадах семи східних областей України”.

На заході буде презентовано Східноукраїнський Хаб партисипації, його послуги та інші можливості, якими зможуть користуватися громади цільових областей при впровадженні бюджету участі. 

Завдання Конференції:

  • презентувати проєкт та його можливості для громад,

  • розглянути сучасні тенденцій та тренди партисипації,

  • презентувати можливості електронних платформ для впровадженні громадського бюджету,

  • ознайомити учасників з кейсами взаємодії громад з профільними організаціями при впровадження бюджету участі,

  • сприяти мережуванню між громадами та партнерами,

  • провести фокусне обговорення проблем та викликів, котрі мають громади під час впровадження бюджету участі.

Гості Конференції та партнери Хабу - Польсько-українська фундація співпраці (ПАУСІ), ГО “SocialBoost”, програма EGAP та Асоціація учасницького розвитку громад - розкажуть про свою діяльність, послуги та можливості для громад, що впроваджують бюджет участі.

Представники громад, які вже мали досвід співпраці з ключовими експертами Хабу партисипації в минулому, поділяться своїм досвідом такої взаємодії, розкажуть про переваги такого партнерства. 

На Конференції будуть оголошені результати Конкурсу з відбору п’яти громад, які отримають послугу з повного супроводу процесу впровадження бюджету участі від Хабу партисипації.

Захід відбудеться 15 вересня 2021 року онлайн (ZOOM). Щоб взяти участь в Конференції, зареєструйтесь будь ласка за посиланням  

Дані для входу в онлайн-конференцію ви отримаєте на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти.

Захід організований ГС «Харківський університетський консорціум» в партнерстві з ГО “Агенція локальних ініціатив” в рамках проєкту «Східноукраїнський Хаб партисипації» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

Контакти

  • participation.hub@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.