bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Анонс Фестивалю Перцю - «PEPPERFEST»

 

Команда проекту «Туризм, Спадщина, Творчість» запрошує медіа, краєзнавців, ремісників, кулінарів,  жителів та гостей м. Миколаєва на Фестиваль Pepperfest - ініціативу випускниць «Школи креативного туризму».

Захід відбудеться з 14 -00 у неділю 12 вересня на центральному публічному просторі мікрорайону Тернівка (вул. Сергія Цвєтка, 10 м. Миколаїв). У програмі фестивалю:

  • Еко - ярмарок (запрошуються овочівники, кухарі народних страв);
  • Виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва;
  • Виступ фольклорних, етнографічних, хореографічних колективів, ансамблів народної пісні та окремих виконавців;
  • Парад Bebi zelenchzi (яскраве дефіле наймолодших учасників фестивалю в тематичних образах);
  • Дегустація страв болгарської, української національних кухонь;
  • Майстер-класи, конкурси, розіграші.

Представниці Миколаївського міськвиконкому , Тернівської бібліотеки (16 філія ЦБС м Миколаєва ім. М. Л. Кропивницького), Тернівськкого будику культури та ГО «Тернівське болгарське товариство імені Івана Вазова» разом зроблять важливий крок до формування причорноморського кластеру #СкіфськийВсесвіт»!

Нагадуємо, що випускниками Школи у травні – червні 2021р. стали 46 краєзнавців, художників, народних ремісників, популяризаторів традиційної кухні, виноробства з 9-ти місцевих громад Миколаївщини. 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

Засновниками та організаторами міського етнофестивалю «PepperFest» є: управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради;  міський заклад культури Миколаївської міської ради Тернівський будинок культури; Бібліотека філія №16 ЦБС для дорослих м. Миколаєва; ГО Тернівське болгарське товариство ім. Івана Вазова та за підтримки адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради.

Сторінка Фестивалю

Ідея етнофестивалю «PepperFest» розроблено випускниками Школа в рамках проєкту «Туризм. Спадщина, Творчість» (#THC), що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).

Адреса офісу Фонду: 54017, м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 15, оф. 3 . 

Тел. (0512) 47-34-79, 38 (0512) 47-38-79, Viber 050547 81 35.

Email: fondnikol@gmail.com

http://frgn.mk.ua/?p=12076

https://www.facebook.com/fondrazvitia#!/fondrazvitia?sk=wall

«Туризм, спадщина і творчість» ( #ТHC) https://www.facebook.com/groups/564684587

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.