bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрито реєстрацію на міжнародну конференцію «Освіта в дусі миру: українська молодь будує діалог»

Працюєте з молоддю та займаєтеся питаннями миробудування? Не пропустіть чудовий шанс обмінятися досвідом із колегами та отримати нові знання й навички! Реєструйтеся на міжнародну конференцію від Center for Euroinitiatives в рамках проєкту “Освіта в дусі миру: українська молодь будує діалог”. 

Дати: 9-12 вересня 2021 року (9/09 — день заїзду, 12/09 — день від’їзду).

Місце: с. Славське, Львівська область, готель “Перлина карпат”.
Мета проєкту — побудова діалогу між молоддю з різних регіонів, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України. Конференція націлена на розширення можливостей молодіжних активістів у сфері миробудування та діалогу.
 
Завдання конференції:
 - створити простір для обміну досвідом учасників щодо реалізації їх місцевих ініціатив у сфері миробудування, підвести підсумки попередніх етапів проєкту;
- створити простір для спілкування між різними зацікавленими сторонами у сфері миробудування та діалогу в молодіжній сфері;
- обмінятися кращими практиками у сфері миробудування та діалогу;
- розробити рекомендації щодо сприяння миробудуванню та діалогу в Україні.
 
У конференції також візьмуть участь спеціалісти з миробудування з Угорщини, Словаччини та Польщі.
 
Робоча мова конференції: українська — основна. Деякі елементи програми можуть проводитись англійською мовою.
 
Програма конференції будуватиметься на підходах неформальної освіти. Вона міститиме простір для обміну практиками та досвідом у галузі миробудування та діалогу з молоддю, діяльності в мережі та розробки спільних рекомендацій щодо сприяння миробудуванню та діалогу в Україні.
 
Профіль учасників:
- молодіжні працівники, молодіжні лідери, керівники молодіжних проектів, спеціалісти, що розробляють молодіжну політику, дослідники в молодіжній сфері — всі залучені до проектів та ініціатив з питань миробудування та діалогу в молодіжній сфері;
- вік: старше 18 років;
- можливість брати участь у всіх елементах програми;
- готовність поділитись своїм досвідом та брати активну участь в конференції.
 
Умови участі: участь в конференції є безкоштовною. Учасникам забезпечується проживання в готелі, харчування та необхідні матеріали. За наявності чинним способом оформлених квитків, ми також компенсуємо проїзд для учасників по Україні (до 60 євро).
 
Як подати заявку: заповніть онлайн форму за посиланням до 27 серпня включно:
 
Міжнародний проєкт “Освіта в дусі миру: українська молодь будує діалог” реалізується Center for Euroinitiatives у партнерстві з Fundacja IRSE (Польща), EduEra (Словаччина), Útilapu Hálózat - SCI Hungary (Угорщина), Youth Peace Ambassadors Network.
 
Сторінка проєкту: https://www.facebook.com/peaceducationukraine
Інфорпак конференції (англ.): https://www.smore.com/u9ra4
 
З усіх питань звертайтеся: info@eu.sumy.ua
 

Контакти

  • info@eu.sumy.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.