bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

28 серпня «nGO-FEST ODESA»

Щодня активні українці допомагають нашому суспільству вирішувати різні проблеми, змінюючи світ навколо себе на краще. З нагоди 30-річчя Незалежності України Асоціація сприяння самоорганізації населення вирішила познайомити одеситів і гостей нашого міста з громадськими організаціями та ініціативами, які опікуються освітою, медициною, захистом прав, розвитком громад, екологією та іншими питаннями.

28 серпня в Центральному парку імені Тараса Шевченка ми проведемо «nGO-FEST ODESA», що об’єднає громадських активістів одеського регіону. Запрошуємо громадські об’єднання, благодійні організації, інші ОГС, а також просто громадські ініціативи долучитися до фестивалю та представити  свою діяльність.

Кожен учасник фестивалю має придумати інтерактивний формат взаємодії з аудиторією – завдання, гру, міні-квест чи щось подібне, та впродовж дня пропонувати його гостям на своїй локації. Гості ж повинні будуть відвідати якнайбільше локацій, після чого отримуватимуть подарунки. Завдяки цьому громадські об’єдання та ініціативи Одещини зможуть розповісти про себе якнайширшому колу людей.

Для того, аби взяти участь у фестивалі, необхідно:

  • бути громадським об’єднанням, благодійною організацією, іншою ОГС або неформальною громадською ініціативою;
  • здійснювати свою діяльність будь-де на теренах Одеської області;
  • придумати цікавий, інтерактивний формат взаємодії з гостями, що якнайкраще представлятиме вашу діяльність;
  • протягом дня реалізовувати цей формат та бути готовими розповісти відвідувачам заходу про свої ініціативи.

Що ми пропонуємо організаціям-учасникам:

  • локацію з наметом, столом та 2 стільцями, підключення до електрики, воду;
  • організаційний та музичний супровід;
  • гарний настрій на весь день та +10000 до карми

Для участі у фестивалі просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням

Кінцева дата реєстрації  – 22 серпня 2021 року.

Кількість місць обмежена, тож Асоціація залишає за собою право остаточного відбору учасників, відповідно до того, наскільки цікаві активності вони запропонують.

Після реєстрації, ви отримаєте відповідь щодо можливості вашої участі у заході на вказану вами електронну пошту протягом 3 робочих днів.

У разі виникнення запитань звертайтесь на електронну адресу samoorg@ukr.net чи за телефоном 0953360155 (В’ячеслав).

Цей захід проводиться ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст цього анонсу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.