bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Дніпрі створюють терапевтичну виставу #НЕЗЛАМНИЙ

Інклюзивну моновиставу #НЕЗЛАМНИЙ, яка піднімає питання цінності життя і величезної сили духу, жителі Дніпра зможуть побачити вже у серпні. 

Як зазначає керівник організації – автор ідеї та виконавець головної ролі Ігор Кирильчатенко, «#НЕЗЛАМНИЙ» – це сучасна розмова про війну, про непоправні втрати і силу жити. Це – монолог-сповідь людини, яка померла і відродилася знову. Це – пошук відповідей на одвічні питання сенсу людського існування. Пошук того, що залишає людину Людиною в часи катастроф, вистава-метафора. Це буде вистава-терапія, після, якої людина буде хотіти жити і рухатись далі”.

Вистава є поєднанням двох унікальних досвідів учасників АТО/ООС і людей з інвалідністю внаслідок війни - керівника ГО “Патріотичний театр “Арт-Фронт” Ігоря Кирильчатенка та автора книги “Життя після 16:30”, на основі якої створено сценарій, добровольця, десантника 79 десантної бригади при обороні Донецького аеропорту Олександра Терещенка. 

Крім створення самої вистави, проєкт передбачає 5 її показів, зустрічей із «живими книгами» – людьми, котрі демонструють приклад незламності духу, дискусій після кожного перегляду, а також низку арт-терапевтичних заходів. Він покликаний підтримати бійців АТО/ООС, їхні родини, ВПО, загалом людей з інвалідністю, допомогти віднайти в собі мотивацію жити, а також стати майданчиком для обговорень і налагодження контактів, побудови співпраці між представниками різних сфер суспільства.

«Ніколи не здаватись і не опускати рук!» – цей заклик Олександра Терещенка, яким він підписує свої книги, став «червоною ниткою» моновистави. Це – не банальний вислів, а переконання людини, яка була в пеклі, отримала інвалідність, але продовжує жити і допомагати іншим.

Реалізація проєкту відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

_____________________

Більше інформації про проєкт можна дізнаватися на сторінці організації у Facebook:  https://www.facebook.com/theater.artfront

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.