bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Увага! Конкурс для Територіальних громад 6-ти областей

Безпека територіальних громад є необхідною умовою життєзабезпечення населених пунктів, дотримання законних прав та інтересів жителів, ефективного функціонування системи керування, економіки, господарства, транспорту і зв’язку, збереження на необхідному рівні параметрів середовища перебування, розвитку соціальної та духовної сфер. 

Архівне фото Херсонського обласного центру зайнятості

Питання безпеки перебувають у центрі уваги органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій та установ, підприємців і власників.

Надто важливо, щоб діяльність всіх суб’єктів забезпечення безпеки здійснювалася на основі єдиних поглядів, підходів і загальних принципів, із взаємним врахуванням інтересів, у тісній взаємодії. Одним з напрямків роботи команди проєкту «Шерифи для нових громад» - допомога органам самоврядування у розробці Програм з безпеки та правопорядку, саме таких, які відповідають потребам та очікуванням місцевих жителів. Пілотною у цьому напрямку стала Хрестівська територіальна громада Херсонської області.

З метою досягнення даної цілі оголошуємо конкурс для Територіальних громад Херсонської, Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської, Полтавської та Хмельницької областей з розробки Паспорту безпеки громади.

Діяльність включає:

- допомогу в розробці і реалізації цільових програм по забезпеченню комплексної безпеки громади та захисту від конкретних загроз;

- супроводження громад щодо організації діяльності органів місцевого самоврядування, державної влади, правоохоронних органів, органів забезпечення безпеки по протидії існуючим загрозам, мінімізації і ліквідації наслідків їхніх проявів;

- консультування щодо прийняття рішень з питань забезпечення безпеки в громаді.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/aVd6SPWWUxNGsfS37 

Останній термін реєстрації учасників: 20 серпня 2021 року

Переможців конкурсу буде повідомлено електронним листом.

Всі заходи проводитимуться в рамках спільного проєкту БО “Фонд милосердя та здоров’я та ГО “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” - “Шерифи для нових громад” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать авторам і можуть не співпадати з позицією Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

Детальніше про проєкт “Шерифи для нових громад” можна дізнатися на нашому сайті https://sheriffua.org/  та підписавшись на нашу Фейсбук сторінку https://www.facebook.com/ukrainiansheriff

Публікація підготовлена в рамках проекту “Шерифи для нових громад” за фінансової підтримки у 2018-2019 роках Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. З 2019 року проект реалізується Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров’я” та Громадською організацією “Інформаційний ресурсний центр “Правовий простір” за підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його автору і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду “Відродження” та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.