bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стань партнером Інформаційного центру Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні!

Ваша команда має досвід в молодіжних програмах ЄС? У вас є практика у молодіжній роботі, якою ви хочете поділитися або просувати? Станьте партнером Інформаційного центру Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні та отримайте підтримку на проведення заходу у своєму місті.
 
Ми хочемо провести “Марафон Еразмус+ Молодь”, аби збільшити видимість програм ЄС для молоді, обмінятися передовим досвідом у молодіжній роботі та побудувати партнерську мережу. Марафон охопить п’ять міст, де проведуть п’ять крутих і корисних заходів про програми Erasmus+ Молодь і Європейський корпус солідарності.
 
Зараз ми шукаємо партнерські організації, які мають досвід участі в програмах Erasmus+Молодь і Європейський корпус солідарності та були б готові провести презентацію можливостей Програм і організувати цікаву практику з молодіжної роботи в своєму місті.
 
Готові стати частиною нашої команди в організації “Марафон Еразмус+ Молодь”? Читайте умови: 

- Організація-партнер має провести трьохгодинний захід. Він складатиметься з презентації можливостей програми Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності й цікавої практики: тренінгу, воркшопу тощо. Для цього важливо завчасно визначитися з локацією та форматом.
Ми очікуємо, що партнери запросять представників місцевих молодіжних організацій, стейкхолдерів, засоби масової інформації та молодь, мінімум 20 людей (кількість буде покладатися на поточні карантинні обмеження).
 
У свою чергу, Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні зможе покрити витрати на кава-брейк, канцтовари тощо (до 2 000 гривень), а також надасть роздаткові матеріали та консультаційну підтримку.
 
Ви з нами? Тоді заповніть невелику онлайн-форму: https://forms.gle/cj6EB95Xb7KT2Cb87
 
Дедлайн подачі заявок: 1 серпня
 
Початок активностей: 10 серпня — кінець вересня.
 
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.