bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на Competitive College Club від EducationUSA Ukraine
15.07.2021

НАБІР НА COMPETITIVE COLLEGE CLUB ВІДКРИТО! 

Competitive College Club – це когортна програма від EducationUSA, в рамках якої ми консультуємо вступників до закладів вищої освіти Сполучених Штатів протягом усього аплікаційного процесу. Це програма для мотивованих і талановитих українських школярів, студентів та фахівців-початківців, які мають намір розпочати навчання в університетах і коледжах США не раніше 2023 року.

Мета програми – допомогти самоорганізованим і незалежним українським школярам, студентам та фахівцям-початківцям  отримати значно більші шанси на вступ до американських коледжів та університетів.

Що ти отримаєш? 

Різноманітні сесії з написання есе, семінари з підготовки до стандартизованих тестів, сесії-репетиції співбесід, можливість спілкування з американськими студентами, волонтерство та програми розвитку лідерських якостей.  Щобільше, в тебе з’явиться коло однодумців зі спільною метою.

Хто може подаватись?

Учні середньої школи (9–11 класи), студенти університету або молоді фахівці.

А які ще критерії?

  • мати намір вступити на навчання в США за бакалаврською, магістерською і докторською програмами не раніше 2023 року;

  • бути академічно успішним студентом із співвідношенням відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальних роки;

  • написати коротке есе та пройти співбесіду.

Заповнюй аплікаційну форму вже зараз! 

Кінцевий термін подачі – 10 серпня 2021 року.
 
Більше інформації: https://educationusa.org.ua/programs/competitive-college-club

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.