bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Українців навчать самостійно адаптуватись до кліматичної зміни

Отримати нові знання про ці та інші інструменти, проконсультуватися з експертами та поспілкуватися з однодумцями можна у межах чергового циклу програми, що відбудеться 19-31 липня з ініціативи громадської організації Плато за підтримки ПРООН в Україніу межах Українського урбаністичного форуму. 

Долучитись до тижневого онлайн-навчання та стати амбасадором можуть всі небайдужі українці. Крім того, в рамках програми мешканці Полтави, Рівного, Червонограда, Мирнограда та Кропивницького можуть позмагатися за фінансування для втілення кращих проєктів. 

«Сафарі для громад» – формат, орієнтований на залучення активних мешканців до пошуку природоорієнтованих рішень у відповідь на найгостріші екологічні виклики громад. Такими рішеннями можуть бути зелені дахи, дощові садки, перголи, живоплоти, квіткові луки тощо. 

Долучитися до програми можна індивідуально або командами. 

Індивідуальна участь для мешканців з усієї країни передбачає проходження тижневого онлайн-навчання про природоорієнтовані рішення та нагородження учасників сертифікатами сафарі-амбасадорів за результатами тематичного тестування. 

До командної участі запрошуються учасники з Кропивницького, Мирнограда (Донецька обл.), Полтави, Рівного та Червонограда (Львівська обл.). Окрім проходження онлайн-навчання, команди братимуть участь у дослідницьких прогулянках та працюватимуть над розробкою прототипів природоорієнтованих проєктів. Найкращі проєкти змагатимуться за 60 000 грн — фінансування на їх втілення. 

Для участі у програмі до 18 липня включно необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://bit.ly/safari_2021

Програма може бути цікавою для громадських активістів, представників ОСББ і місцевих громад, освітян, урбаністів, ландшафтних дизайнерів та архітекторів, фахівців з корпоративної соціальної відповідальності та загалом для активних мешканців, що цікавляться темами збереження довкілля і підвищення екологічної свідомості. 

Довідка: «Сафарі для громад» – це програма, яка реалізується проєктом «Природоорієнотовані рішення для сталих міст» Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні. “Полювання” розпочалося у Києві восени 2019 року, а у 2020 році продовжилося у Львові та Білій Церкві. За результатами було реалізовано п‘ть природоорієнтованих рішень у Києві, а ще по одному проєкту втілюються цього року в Білій Церкві та Львові. Також у рамках проєкту ГО «Плато» та Фондом захисту біорізноманіття України створено чат-бот @Safari_Community_bot на платформі Telegram, наповнений детальною інформацією про 26 природоорієнтованих рішень. 

Контакти

  • Контакти для ЗМІ: +380502762388
  •  info@plato.lviv.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.