bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуються туристичні блогери в тур від Go52 heritage Weekends | Ukraine!
05.07.2021

Блогери та інфлюенсери подорожей Україною, вирушіть у 5-денні мандри карпатськими селами для зустрічей з місцевими мешканцями, чиї історії варті бестселерів, а вправні руки майструють, куховарять, шиють чи плетуть зовсім так, як це робили їхні предки щонайменше триста років тому… Тут стають непотрібними звички міського життя – швидкий рух, жорстке планування, долання корків на дорогах, переховування від смогу, месу реклами та шуму в комфортному офісі… Зате те головне, для чого живеш і до чого прагнеш у житті, - родина, творчість, улюблені з дитинства ритуали, - стають напрочуд виразними і цінними. Чисте повітря та смачна домашня їжа є обов’язковими супутниками шукачів місцевого у перезавантаженнях від Go52.

Помандруйте малими осередками традиційного життя Івано-Франківської області  на Верховинщині, Косівщині, чи малозвіданій мешканцями мегаполісів гірській Долинщині. А далі – розкажіть усьому світові, якими були ці мандри.

Ваш вплив на рішення щодо відпочинку українців на користь Go52 стане першою інвестицією для розвитку спільноти носіїв живої спадщини, її збереження та перевтілення! І ця інвестиція є безцінною.

Тож, щоб зареєструватися на тур блогерів від Go52, просимо лише заповнити форму за посиланням https://forms.gle/xWPJvWUjvp5bzu9C6.

Попередні дати туру – перший-другий тиждень вересня 2021 року.

Участь у турі безкоштовна, усі витрати, пов’язані з подорожжю покривають організатори – Туристична Асоціація Івано-Франківщини та Управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації. Поспішайте реєструватися. Для участі в турі ми запросимо найкращих з вас!

Тур організовано в рамках проекту “52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці”, що виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини і співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.