bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Модернізація Стратегії Березанскої – ЕКО- громади (смт Березанка)

Чергове засідання Стратегічної ради відбудеться о 10-00 у четвер 1 липня 2021 року у приміщенні селищної ради (вул. Центральна, буд 33, с.м. т Березанка).

У програмі заходу:

По — перше, 

  • узгодження стратегічних,  операційних цілей, завдань та заходів проекту  змін до Стратегії Березанської селищної громади на 2021 – 2024 р.
  • узгодження змін до Стратегії з цілями та завданням Державної стратегії регіонального розвитку до 2027 р.;

По — друге, винесення проекту Стратегії всеберезанські на громадські слухання;

Нагадуємо, що Стратегічна рада Березанської селищної громади створена о розпорядженням селищного голови.

Метою ради є: як актуалізація цілей так і модернізація завдань, заходів та розробка проектних ідей і проектів щодо вирішення екологічних проблем розвитку.
На установчому засіданні 8 квітня учасники отримали опитувальник «Дерево цілей» . Таким чином запущено процес збору пропозицій від громадськості усіх округів громади . Реліз попереднього засідання на якому було погоджено Дерево цілей проекту Стратегії на http://frgn.mk.ua/?p=12469 .

Запрошуємо членів ради, старост, екологів і краєзнавців до формування співпраці!

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Методичний супровід Стратегічної ради відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО — громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

Контакти

  • 0512473879
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.